Valmieras Veselības Centrs

Pieraksts pie speciālistiem un uz izmeklējumiem:

Fizikālās terapijas procedūras iespējams veikt katru darba dienu no plkst. 8.00-18.00

Vvc logo mazais

Valmieras veselības centrā fizikālās terapijas procedūras (elektroforēze, mikroviļņu terapija, darsonvalizācija, ultraskaņas terapija, lāzerterapija, magnetoterapija u.c.) pieejamas darba dienās no plkst. 8.00 līdz 18.00. 

  • Fizikālās terapijas procedūras no plkst. 8.00 līdz 15.00 veic fizikālās terapijas māsa Iveta Dreimane. Pieņemšana pēc iepriekšēja pieraksta pa tel. 26255687.
  • Fizikālās terapijas procedūras no plkst. 15.00 līdz 18.00 veic fizikālās terapijas māsa Gita Reinvalde. Pieņemšana pēc iepriekšēja pieraksta pa tel. 28305197.

 

Kādos gadījumos izmanto fizikālās terapijas procedūras:

  • fizikālās terapijas procedūras ir rezultatīvas gan kā daļa no kopējā ārstēšanas plāna, t.i. paralēli citām ārstēšanas metodēm, gan kā vienīgās ārstēšanas metodes pie daudzām organisma saslimšanām,
  • fizikālās medicīnas procedūras ļoti labi iekļaujas daudzu slimību (mugurkaula, locītavu, elpošanas sistēmas) sākumstadijas ārstēšanā.
  • fizikālās medicīnas procedūras ir nepieciešamas arī pacientiem ar dažādām traumām. Vislabākie rezultāti ir procedūrām, kuras lieto sasitumu, saišu sastiepumu, kaulu lūzumu un izmežģījumu terapijai,
  • ar ļoti labiem panākumiem fizikālās medicīnas procedūras lieto hronisku slimību ārstēšanā. Visbiežāk tās ir muguras sāpes, kuras izraisa muguras muskulatūras vājums vai diska trūces, locītavu sāpes pie locītavu atrītiem un deformējošām artrozēm,
  • fizikālās medicīnas metodes palīdz arī pacientiem ar hroniskiem asinsvadu bojājumiem: visbiežāk – vēnu mazspējai un vēnu varikozei.

 

Vispiemērotākās un atbilstošākās fizikālās medicīnas procedūras nozīmēs fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsts.

 

 

SIA “Valmieras veselības centrs” reģistratūra 64232318, mob. 28692800