Valmieras Veselības Centrs

Pieraksts pie speciālistiem un uz izmeklējumiem:

Veselības ministrs pasniedz Pateicības rakstus Valmieras veselības centra darbiniecēm

Pateicibas ves.min. 1

Gaidāmo valsts svētku zīmē, šī gada 13.novembrī Veselības ministrs Dr.Guntis Belēvičs veselības aprūpes nozares darbiniekiem pasniedza atzinības un pateicības rakstus par ilggadēju un  godprātīgu darbu, kā arī nozīmīgu ieguldījumu iedzīvotāju veselības aprūpē  un stiprināšanā. Ministrs pasniedza pateicības rakstus arī Valmieras veselības centra medicīnas māsai Gaidai Kalnejai, funkcionālās diagnostikas māsai Maijai Liepiņai un pacientu reģistratorei Astrīdai Mednei.

Valmieras veselības centra vadītāja Inese Zeitmane: „Lepojamies, ka Veselības ministrija ir pamanījusi un novērtējusi arī mūsu Valmieras veselības centra darbinieku nozīmīgo ieguldījumu  un personīgo attieksmi darbā ar iedzīvotājiem. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka „paldies” nekad nevar būt par daudz. Turklāt, ministrijas pateicības raksti patiesi ir sava veida kvalitātes zīme”.

 

Papildus informācija par pasākumu pieejama šeit: http://www.vm.gov.lv/lv/aktualitates/preses_relizes/4894_veselibas_nozares_parstavjiem_pasniedz_atzinibas_un_pateicib