Valmieras Veselības Centrs

Pieraksts pie speciālistiem un uz izmeklējumiem:

Bērnu neirologa konsultācijas par valsts līdzekļiem

Doctor with kid

Arī šogad SIA “Valmieras veselības centrs” turpinās sniegt neirologa konsultācijas valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu programmas ietvaros gan pieaugušajiem, gan bērniem. SIA “Valmieras veselības centrs” ir vienīgā veselības aprūpes iestāde Vidzemē, kas pagarinājusi līgumu ar Nacionālo veselības dienestu, saglabājot valsts pasūtījumu pilnā apmērā par bērnu neirologa konsultācijām valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu programmas ietvaros. Inese Zeitmane, Valmieras veselības centra vadītāja: “pretēji iepriekš izskanējušai maldinošai informācijai, mēs esam pagarinājuši līgumu ar Nacionālo veselības dienestu un arī šogad Valmieras veselības centrs turpinās nodrošināt bērnu neirologa konsultācijas par valsts līdzekļiem.

Valmieras veselības centrs ir vienīgā veselības aprūpes iestāde Valmieras reģionā un visā Vidzemē, kas nodrošina valsts apmaksāta bērnu neirologa konsultācijas. Ņemot vērā iedzīvotāju vajadzības, šogad esam palielinājuši praktizējošo neirologu skaitu, tādējādi veicinot šī pakalpojuma pieejamību novada iedzīvotājiem. Šobrīd faktiski jau ir pilns pieraksta februāra mēnesim, turpinām pieņemt pierakstus uz februāra beigām un uz martu.” Darbu SIA “Valmieras veselības centrs” ir uzsākusi Bērnu klīniskās universitātes neiroloģijas nodaļas vadītāja bērnu neiroloģe dr. I.Zabolonska, kā arī Rīgas 1. Slinīcas bērnu neiroloģe dr.G. Dzene. Bērnus pieņems arī pieredzes bagātā bērnu neiroloģe D. Mežavilka.

Pieteikties uz valsts apmaksātu konsultāciju pie bērnu neirologa var zvanot uz SIA “Valmieras veselības centrs” reģistratūru 64232318 vai mob. tālruni +371 28692800